KONST / Litografier / Färglitografi 12113044
nr 1211 3044
Lars Stenstad
(f. 1921), Sverige
Färglitografi, Uppklaringen. Signerad, numrerad ET 28/30. Motivet: 45x55 cm
Lars Stenstad, svensk målare och grafiker född i Ronneby 1921.
måndag 22 oktober 2018
kl 19:59:10
22 okt
Lars Stenstad
Läs mer om Lars Stenstad